Tespit Mühendislik ve Yerbilimleri
 
 
 
 

YASAL UYARI

YASAL UYARI

Bazı internet sitelerinde sayfalarımızda yer alan fotoğraf, şekil ve yazıların kısmen değiştirilerek veya birebir kopyalanarak izinsiz olarak kullanıldığı tespit edilmiştir.

  • Sitemiz içeriğinde yer alan her türlü görsel ve yazılı malzemenin hakları TESPiT MÜHENDıSLıK DANIşMANLIK ve TıCARET LTD.şTi.'ne aittir.
  • www.tespitmuhendislik.com internet sitesinde yer alan tüm içerik 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Koruma Kanunu'nun 22,23 ve 25. maddeleri ile korunmakta olup, yayımlanma tarihi ve hazırlanma şifresi belgelenmiştir.
  • www.tespitmuhendislik.com internet sitesinde yer alan yazılı ve görsel içeriğin yazılı izin alınmadan yayımlanması, kopyalanması, alıntı yapılması veya yeniden üretilmesi yasaktır.

ıçerik hırsızlığı tespit edildiği takdirde ilgili kişiler hakkında T.C. Başsavcılığı'na yazılı bildirim yapılarak hukuki süreç başlatılacaktır.

Tespit Mühendislik Müşavirlik ve Tic. Ltd. şti, Türkiye Cumhuriyeti Fikir ve Sınai Haklar Kanunu uyarınca içerik hırsızlığı yapan kişi ve kurumlar hakkında, T.C. savcılıkları vasıtası ile suç duyurusunda bulunmaya, T.C. karakollarına şikayette bulunmaya, avukatları vasıtası ile dava açmaya tam yetkilidir.
 

 
irtibat Site haritası